kontakt    mapa strony  
    polski   english

Kadra Instytutu Informatyki Stosowanej PŁ:

Prof. dr hab. inż. Dominik Sankowski – tytuł profesora nauk technicznych, posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu inżynierii oprogramowania, systemów inteligentnych oraz prowadzi szeroką działalność naukową popartą licznymi publikacjami z informatyki.

Dr hab. inż. Robert Banasiak – kierownik studiów podyplomowych, adiunkt, dr hab. nauk technicznych z dziedziny informatyki, posiada ukończone studia wyższe z informatyki, wieloletnie doświadczenie w nauczaniu technik multimedialnych oraz liczne publikacje z informatyki, w tym z zakresu grafiki komputerowej.

Dr Joanna Sekulska–Nalewajko – kierownik studiów podyplomowych, adiunkt, posiada ukończone studia podyplomowe: Efektywne wykorzystanie zasobów informatycznych, wieloletnie doświadczenie w nauczaniu grafiki i animacji komputerowej, w tym programów graficznych, takich jak Adobe Flash, Adobe Photoshop, CorelDRAW (studia podyplomowe i inżynierskie), liczne publikacje z informatyki; członek zespołu PŁ. ds. dokumentacji studiów podyplomowych.

Dr inż. Radosław Wajman – adiunkt, dr nauk technicznych z dziedziny informatyki, posiada ukończone studia wyższe z informatyki, wieloletnie doświadczenie w nauczaniu systemu Mac OS X oraz prowadzeniu zajęć na tej platformie, w tym nauczaniu programów Adobe Illustrator i Flash; posiada liczne publikacje z informatyki.

Kadra z innych instytucji:

Dr hab. Jakub Balicki – adiunkt w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, dr hab. sztuk plastycznych w dyscyplinie artystyczna grafika. Posiada wieloletnie doświadczenie w kształceniu z zakresu wykorzystania narzędzi komputerowych w pracy grafików, m.in. programów do montażu nieliniowego wideo, ekspert w zakresie dobrych praktyk oraz organizacji środowiska pracy grafików, liczne publikacje z grafiki, autor wielu projektów i wystaw.

Mgr Krzysztof Szewczyk – ukończone studia z zakresu historii; zawód wykonywany – grafik komputerowy. Ukończone studia podyplomowe: Grafika komputerowa i techniki multimedialne. Pan mgr K. Szewczyk, jako realizator i tzw. freelancer, posiada wieloletnie doświadczenie i wysokie kompetencje w zakresie opracowywania projektów opartych o grafikę rastrową i wektorową przeznaczonych dla Internetu i do druku.

Mgr Marta Doruch – ukończone studia na kierunku Komunikacja Społeczna i Media, studia podyplomowe Grafika Komputerowa i Techniki Multimedialne, projektant stron internetowych i tester serwisów z bogatym doświadczeniem w tej dziedzinie.

powrót do góry